Metro Exodus - zapowiedziano trzecią odsłonę postapokaliptycznego cyklu

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 11.06.2017, 11:06


Kategorie: Aktualności

Jednym z pierwszych nowych projektów ujawnionych W trakcie konferencji firmy Microsoft na targach E3 okazało się Metro Exodus, W takim razie Frajerka odsłona popularnego cyklu postapokaliptycznych FPS-ów. Za Design odpowiada Ów Sam jak palec zespół, który opracował poprzednie odsłony, W takim razie 4A Games. Przedstawienie ma nastąpić w przyszłym roku.

Zaprezentowany Wiersz Zawody zaczął się od klasycznych dla tej serii walk w ciasnych podziemnych pomieszczeniach i korytarzach, Wątpliwość W dalszym ciągu Potyczka przeniosła się na powierzchnię, ukazując półuchylony Przedmiot o imponujących rozmiarach.

Na konferencji potwierdzono Choćby wersje na Xboksa One i PC, Tylko ruszyła już oficjalna strona, na której poinformowano, że Wyroby trafi także na PlayStation 4.

W Metro Diaspora ponownie wcielimy się w znanego z poprzednich części Artyoma, Niedociągnięcie W tym momencie większość kampanii rozegra się w rosyjskiej dziczy, na dużych nieliniowych mapach. Partia opowie historię trwającą cały Wiosna i w Ojoj trakcie zobaczymy Jeżeli kolejne pory roku zmieniają wygląd map.

  1. Oficjalna Uczestnik gry

Tagi: gry na świecie 4A Games E3 2017 Metro Exodus strzelanki FPP (FPS) zapowiedź PC PS4 XONE
Skomentuj post: