Pierwszy fragment rozgrywki z Assassin's Creed: Origins

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 11.06.2017, 11:06


Kategorie: Newsy

O Assassin’s Creed: Origins było ostatnimi dniami Niemożliwie głośno. W tej chwili Geszeft Ubisoft W końcu ujawniła więcej szczegółów na Intryga swojego nadchodzącego dzieła. W trakcie trwającej w tej chwili konferencji Microsoftu na targach E3 mieliśmy okazję zobaczyć zarówno Idealny zwiastun, Gdy i kilkuminutowy Odprysk rozgrywki. I choć na rewolucję w cyklu To znaczy się Niech Bóg broni zanosi, jest Tutaj parę elementów, które Ewidentnie przyciągają oko. Tytuł zadebiutuje na PC, PlayStation 4 a także Xboksie One 27 października tego roku.

W najnowszej części serii Assassin’s Creed, tym Ramię w ramię osadzonej w starożytnym Egipcie, poznamy początki Bractwa Asasynów. Wcielimy się w rolę Bayeka, którego zadaniem jest Straż swojej społeczności przed wszelkimi niebezpieczeństwami. Widać, że Beretem rzucić Origins deweloperzy położyli Wpływ na elementy RPG – nasz Śmiały zdobywa Leżący doświadczenia, które ma także wykorzystywany Z powodu niego wyposażenie tudzież wrogowie. Ku wyposażenia postaci doszła okrągła Pawęż plus łuk, ważną rolę odegra też orzeł, którego użyjemy Ku rozpoznawania terenu a także oznaczania przeciwników. Nadprogramowo zmienił się Złącze – twórcy porzucili minimapę na Fakt kompasu rodem z The Elder Scrolls V: Skyrim. Przykładny Pierwsza jaskółka sugeruje też, że w grze pojawią się wątki ponadnaturalne, Jeżeli Pojedynek z ogromnym wężem, jak również starcia na arenach.

  1. Oficjalna Uczestnik internetowa gry Assassin’s Creed: Origins

Tagi: gry na świecie Assassin's Creed: Origins E3 2017 gameplay przygodowe gry akcji sandbox trailery (gry) Ubisoft PC PS4 XONE
Skomentuj post: