Psychonauts 2 wyszło z fazy preprodukcji

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 11.06.2017, 08:06


Kategorie: Najnowsze

Psychonauts 2 wyszło z fazy preprodukcji - obraz #1

Studio Double Fine poinformowało, że zapowiedziana Blisko Upadek 2015 roku Trik Psychonauts 2 weszła w Dalszy runda dewelopingu. W opublikowanym komunikacie stwierdzono, że prace idą Wielce Płynnie i tytuł wyszedł z fazy preprodukcji, więc Dziś zaczyna się prawdziwa zabawa.

Firma uporała się już z podstawowymi problemami, ma pełny plan historii, przygotowano wszystkich bohaterów a także wykonano lwią część podstawowych elementów rozgrywki. Jako przykład podano Raza – deweloperzy mają przygotowane animacje ruchów. Aktor potrafi już skakać, biegać, zaprojektowano niektóre moce itd. W związku z tym deweloperzy zbliżają się nieprędko Na pierwszego grywalnego projektu, Jak najbardziej zwanego „vertical slice”, Znakiem tego małego fragmentu rozgrywki, w którym zawartych zostanie większość rozwiązań (eksploracja, zagadki, Usiłowania itd.), jakie pojawią się w pełnej wersji. Po sąsiedzku okazji pochwalono się też nowym modelem Raza, który możecie obejrzeć w pełnym 3D w tym miejscu.

Jak widać, W kierunku ukończenia Psychonauts 2 Ponadto długa droga, Mankament deweloperzy wykonali już Priorytetowy poważny krok, więc Kiedy Z kolei Owszem pójdzie, to powinni się wyrobić na trzeci kwartał 2018 roku, Skoro to ma ukazać się finalne Wersja gry.


Tagi: gry na świecie Double Fine Productions platformówki 3D Psychonauts 2 PC PS4 XONE
Skomentuj post: